Zapraszamy:

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Ruszyła sprzedaż biletów na galę w Legionowie

22 kwietnia boks zawodowy ponownie zawita do podwarszawskiego Legionowa za sprawą gali organizowanej przez grupy Babilon Promotion i Sferis KnockOut Promotions. Tym razem w pojedynku wieczoru były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki zmierzy się z reprezentantem Namibii Vikapitą Meroro.

Dla popularnego "Główki" zbliżający się występ będzie powrotem na ring po utracie pasa we wrześniowym boju z Oleksandrem Usykiem. 

W inne ciekawej walce czołowy polski zawodnik wagi ciężkiej Krzysztof Zimnoch skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata dwumetrowym Amerykaninem Michaelem Grantem, który w swojej karierze krzyżował rękawice z takimi postaciami królewskiej dywizji jak Andrzej Gołota, Tomasz Adamek czy Lennox Lewis.

W Legionowie między linami pojawi się także aktualny pretendent to tytułu mistrza Europy kategorii średniej Kamil Szeremeta.

Kup bilet na galę w Legionowie >

Partnerzy gali

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 


 

 

FLK Media wynajem LCD video wall

 

Linguist - biuro tłumaczeń

 Odsłon artykułów:
804916

Copyright (C) By Babilon Promotion & boxingphotos.pl
Zdjęcia i materiały graficzne publikowane na niniejszej stronie mogą być publikowane w innych mediach za zgodą ich autorów i 
jedynie W CAŁOŚCI (bez kadrowania, zmian kolorystycznych, itp.) oraz KONIECZNIE z podaniem źródła ich pochodzenia.