Zapraszamy:

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Głowacki: zrobię wszystko, by wrócić na mistrzowski tron

22 kwietnia na gali boksu zawodowego w Legionowie na ring powróci były mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki. Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Popularny "Główka" podbił serca bokserskich fanów na całym świecie, nokautując w sierpniu 2015 roku niepokonanego przez wiele lat czempiona Marco Hucka. Kilka miesięcy później Głowacki rozprawił się ze słynnym Stevem Cunninghamem, znanym polskim kibicom z walk z Tomaszem Adamkiem i Krzysztofem Włodarczykiem. Zawodnik z Wałcza swój mistrzowski pas stracił we wrześniu, przegrywając po zaciętej walce ze wspaniałym Ukraińcem Oleksandrem Usykiem.

W Legionowie Głowacki skrzyżuje rękawice z reprezentantem Namibii Vikapitą Meroro i niewykluczone, że jeśli zwycięży, już latem stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrza świata IBF, należącego obecnie do Rosjanina Murata Gasijewa.

- Zrobię wszystko, by wrócić na mistrzowski tron. Pierwszym krokiem na tej drodze jest walka w Legionowie - zapowiada Krzysztof "Główka" Głowacki.

Podczas legionowskiej gali dojdzie także do ciekawego pojedynku w wadze ciężkiej, w którym spotkają się Krzysztof Zimnoch i były pretendent do tytułu mistrza świata, mający za sobą ringowe wojny z Lennoxem Lewisem, Andrzejem Gołotą i Tomaszam Adamkiem, Amerykanin Michael Grant.

Kup bilet na galę w Legionowie, zobacz walkę Głowacki - Meroro >>

Partnerzy gali

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 


 

 

FLK Media wynajem LCD video wall

 

Linguist - biuro tłumaczeń

 Odsłon artykułów:
804916

Copyright (C) By Babilon Promotion & boxingphotos.pl
Zdjęcia i materiały graficzne publikowane na niniejszej stronie mogą być publikowane w innych mediach za zgodą ich autorów i 
jedynie W CAŁOŚCI (bez kadrowania, zmian kolorystycznych, itp.) oraz KONIECZNIE z podaniem źródła ich pochodzenia.