Zapraszamy:

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Udany powrót na ring Głowackiego, Altunkaya bez szans

Były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) pokonał przez techniczny nokaut Hizniego Altunkayę (29-1, 17 KO) w pojedynku poprzedzającym główne wydarzenie gali Polsat Boxing Night w Gdańsku. Turek na początku szóstej rundy poddał pojedynek.

Polak od początku zdominował swojego rywala, ruszył do przodu i szukał mocnych ciosów w różnych płaszczyznach. Altunkaya po raz pierwszy liczony był już w drugiej rundzie po serii ciosów z obu rąk, ale pierwszy kryzys przetrwał.

W kolejnych starciach przewaga Głowackiego robiła się coraz większa, a kolejne liczenia przyszły w piątej odsłonie. Najpierw Altunkaya padł na deski po uderzeniu z lewej ręki, a następnie Turek musiał zbierać się z maty ringu po ciosie prawą rękawicą.

Po rozpoczęciu szóstej rundy porozbijany Altunkaya zrezygnował z dalszej rywalizacji. Dla Głowackiego był to powrót na ring po porażce z Oleksandrem Usykiem.

Partnerzy gali

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 


 

 

FLK Media wynajem LCD video wall

 

Linguist - biuro tłumaczeń

 Odsłon artykułów:
804894

Copyright (C) By Babilon Promotion & boxingphotos.pl
Zdjęcia i materiały graficzne publikowane na niniejszej stronie mogą być publikowane w innych mediach za zgodą ich autorów i 
jedynie W CAŁOŚCI (bez kadrowania, zmian kolorystycznych, itp.) oraz KONIECZNIE z podaniem źródła ich pochodzenia.