Zapraszamy:

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

W środę pierwsze spotkanie Szpilki i Kownackiego

W środę w Nowym Jorku dojdzie do pierwszego spotkania oko w oko Artura Szpilki (20-2, 15 KO) z Adamem Kownackim (15-0, 12 KO). Pojedynek pięściarzy będzie jedną z głównych atrakcji gali Premier Boxing Champions zaplanowanej na 15 lipca na Staten Island.

Dla Szpilki starcie z Kownackim będzie powrotem na ring po półtorarocznej przerwie. Zawodnik grupy Sferis KnockOut Promotions po raz ostatni boksował w styczniu 2016, przegrywając przez nokaut z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem. 

- Adam ma pecha, że trafił na mnie po porażce. Gdybym był po jakiejś serii wygranych, może mógłbym go jakoś zlekceważyć, teraz jednak wszystkie moje siły są nastawione na powrót! - zapowiada "Szpila".

Kownacki pierwszą część przygotowań odbył w Osadzie Śnieżka w Łomnicy, gdzie miał okazję sparować z Tomaszem Adamkiem. Na decydującą fazę treningów "Babyface" powrócił do Nowego Jorku. Podobno w trakcie pobytu w Polsce Kownacki stracił na wadze aż 12 kilo i wszystko wskazuje na to, że będzie w życiowej formie.

Partnerzy gali

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 


 

 

FLK Media wynajem LCD video wall

 

Linguist - biuro tłumaczeń

 Odsłon artykułów:
804894

Copyright (C) By Babilon Promotion & boxingphotos.pl
Zdjęcia i materiały graficzne publikowane na niniejszej stronie mogą być publikowane w innych mediach za zgodą ich autorów i 
jedynie W CAŁOŚCI (bez kadrowania, zmian kolorystycznych, itp.) oraz KONIECZNIE z podaniem źródła ich pochodzenia.