Zapraszamy:

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Syrowatka: jadę do Anglii po pas, na taką walkę czekałem

Michał Syrowatka (18-1, 6 KO) kończy przygotowania do walki o pas WBA Continental wagi super lekkiej z Robbie Daviesem Jnr (15-0, 11 KO). Polak mocno wierzy w to, że 15 lipca podczas gali organizowanej w Londynie odniesie największy sukces w swojej karierze.

- Jest siła, szybkość, kondycja, czuję się naprawdę bardzo dobrze. Wyjazd do Londynu to będzie wyzwanie, ale po to tak ciężko trenujemy i wylewamy litry potu każdego dnia, żeby sprawdzać się właśnie w takich sytuacjach - przekonuje pięściarz z Ełku.

- Nie ukrywam, że oferta finansowa za ten pojedynek nie jest rewelacyjna, ale wziąłem ten pojedynek z powodów czysto sportowych. Walczę o poważny pas z zawodnikiem, który jest na trzecim miejscu w rankingu WBA. Jadę do Anglii po pas i głęboko wierzę, że to jest pojedynek, który otworzy mi wiele ciekawych możliwości - zapowiada Syrowatka.

W tym roku polski pięściarz zanotował już dwie wygrane. Davies po raz ostatni boksował w styczniu, pokonując przez nokaut Zoltana Szabo.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych Arthura Abrahama z byłym tymczasowym czempionem wagi średniej Chrisem Eubankiem Jr.

Partnerzy gali

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 


 

 

FLK Media wynajem LCD video wall

 

Linguist - biuro tłumaczeń

 Odsłon artykułów:
804916

Copyright (C) By Babilon Promotion & boxingphotos.pl
Zdjęcia i materiały graficzne publikowane na niniejszej stronie mogą być publikowane w innych mediach za zgodą ich autorów i 
jedynie W CAŁOŚCI (bez kadrowania, zmian kolorystycznych, itp.) oraz KONIECZNIE z podaniem źródła ich pochodzenia.