Zapraszamy:

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Cieślak wraca na ring w Wieliczce, zadebiutuje w ciężkiej

Powracający do boksu Michał Cieślak (11-0, 9 KO) wystąpi w głównej walce wieczoru w wadze ciężkiej 21 października podczas gali w Wieliczce. Radomianinowi została skrócona do dziesięciu miesięcy kara zawieszenia za stosowanie niedozwolonych środków.

28-latek otrzymał drugą szansę, ale z pewnymi zastrzeżeniami. Przez najbliższy rok będzie wyrywkowo badany, a jeśli doping się powtórzy, zostanie ukarany dożywotnią i nieodwołalną dyskwalifikacją.

W podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce Cieślak zaboksuje w limicie królewskiej kategorii wagowej. I jest prawdopodobne, że w najcięższej dywizji pozostanie na dobre.

- To w tej chwili jedyny ciekawie rokujący polski pięściarz w kategorii ciężkiej, innych po prostu nie ma. Otrzymał drugą szansę i wierzę w to, że jej nie zmarnuje. Szykujemy dla kibiców ciekawe niespodzianki podczas gali w Wieliczce - zapowiedział promotor Tomasz Babiloński.

Pełna treść artykułu na Sportowefakty.wp.pl >> 

Partnerzy gali

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 


 

 

FLK Media wynajem LCD video wall

 

Linguist - biuro tłumaczeń

 Odsłon artykułów:
804916

Copyright (C) By Babilon Promotion & boxingphotos.pl
Zdjęcia i materiały graficzne publikowane na niniejszej stronie mogą być publikowane w innych mediach za zgodą ich autorów i 
jedynie W CAŁOŚCI (bez kadrowania, zmian kolorystycznych, itp.) oraz KONIECZNIE z podaniem źródła ich pochodzenia.