Zapraszamy:

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Głowacki: szykuję się na wojnę, chcę skraść show

W sobotę w Rydze Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) zmierzy się z Włochem Leonardo Damianem Bruzzesem (18-3, 6 KO) na gali prestiżowego turnieju World Boxing Super Series. "Główka", który wciąż ma problemy z ręką, jest rezerwowym do pojedynku wieczoru pomiędzy mistrzem świata WBC Mairisem Briedisem (22-0, 18 KO) z Kubańczykiem Mikiem Perezem (22-2-1, 14 KO).

Trudno skoncentrować ci się na walce z Bruzzesem, skoro w każdej chwili możesz "wskoczyć" do walki wieczoru i zmierzyć się z Briedisem lub Perezem?
Krzysztof Głowacki: Nie, w pełni się koncentruję na Włochu. Z miłą chęcią wystąpiłbym w walce wieczoru, ale na ten moment takiego problemu nie mam. Nie lekceważę Bruzzesa i nastawiam się na ciężką wojnę.

Będziesz chciał udowodnić organizatorom, że popełnili błąd, umieszczając cię w rezerwie turnieju WBSS?
Nadal czuję żal, szczególnie po tym, jak obejrzałem walkę Dorticosa z Kudriaszowem. Nie wiem, co Kudriaszow robił w tym turnieju, skoro zaprezentował się słabo i został znokautowany w 2. rundzie. Powinienem być na jego miejscu, dlatego w Rydze chcę skraść show i stoczyć najefektowniejszą walkę na gali.

Pełna treść artykułu w "Super Expressie" >> 

Partnerzy gali

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 


 

 

FLK Media wynajem LCD video wall

 

Linguist - biuro tłumaczeń

 Odsłon artykułów:
804894

Copyright (C) By Babilon Promotion & boxingphotos.pl
Zdjęcia i materiały graficzne publikowane na niniejszej stronie mogą być publikowane w innych mediach za zgodą ich autorów i 
jedynie W CAŁOŚCI (bez kadrowania, zmian kolorystycznych, itp.) oraz KONIECZNIE z podaniem źródła ich pochodzenia.