Image

Babilon Boxing Show – Jaworzno, 29.10.2021

29 października w Jaworznie odbędzie się kolejna impreza organizowana przez grupę Babilon Promotion. W walce wieczoru gali Babilon Boxing Show niepokonany Łukasz Stanioch (7-0) zmierzy się z Ryanem Fordem (17-6).

Kanadyjczyk to bokser z zaplecza czołówki światowej. Regularnie wygrywa lub toczy wyrównane boje z bardzo dobrymi zawodnikami, a w kilku przypadkach miejscowych bohaterów musieli przez porażką ratować sędziowie, którzy przyznawali im kontrowersyjne zwycięstwa. Teraz Ford sprawdzi polskiego prospekta i w oczach wielu ekspertów i kibiców jest zdecydowanym faworytem pojedynku.

- Myślę, że boksersko jestem od niego lepszy, ale dużo atutów znajduje się też po stronie Forda. Niektórzy skazują mnie na porażkę, ale dzięki temu jestem bardziej zmotywowany. Dobrze czuję się w roli underdoga, ring wszystko zweryfikuje - mówi odważny Stanioch, dla którego będzie to najtrudniejszy rywal w zawodowej karierze.

Gala Babilon Boxing Show: Ford vs Stanioch odbędzie się 29 października w Jaworznie. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla. Bilety na Eventim.pl.

Do gali Babilon Boxing Show zostało:

Partnerzy

Babilon
Goliat
Muszynianka
Blachy Pruszyński
Sonarol
Pitbull
Fit eat
Łyżka & Widelec
Polsat Sport
Super Polsat
Interia
Ipla