Image

Babilon Boxing Show – godz. 20.00 - MOSiR Radom, 17.12.2021

Gala Babilon Boxing Show to zawsze gwarancja równych zestawień i emocjonujących walk bokserskich. 17 grudnia w Radomiu nie będzie inaczej. Po raz kolejny promotor Tomasz Babiloński eksperymentuje z formułami i tym razem w ringu zobaczymy także wyśmienite starcie K-1 z udziałem czołowych polskich kickbokserów.

W najważniejszej walce wieczoru pokaże się mistrzyni Europy Ewelina Pękalska (5-0). Podczas gali znakomity zawodnik MMA - Daniel "Rutek" Rutkowski spotka się w bokserskim pojedynku ze świetnym pięściarzem olimpijskim Damianem Kiwiorem. Wystąpią także Michał Syrowatka (23-5) i efektownie walczący Patrik "Rocky" Balaz (4-1). Na tej samej imprezie niepokonany w boksie Jan Lodzik (7-0), który idzie jak burza przez zawodowe ringi, powróci do kickbokserskich korzeni, by stoczyć kolejną wojnę w K-1 ze swoim odwiecznym rywalem Mateuszem "Rzeźnikiem" Rajewskim.

Bilety na galę Babilon Boxing Show w cenie od 45 PLN są w sprzedaży na Eventim.pl. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

Do gali Babilon Boxing Show w Radomiu zostało:

Partnerzy

Babilon
Goliat
Muszynianka
Blachy Pruszyński
Sonarol
Pitbull
Fit eat
Łyżka & Widelec
Polsat Sport
Super Polsat
Interia
Ipla